Po dvou letech můžete stahovat novou verzi Apex Launcheru

Apex Launcher

Před několika týdny se oznámilo, že Apex Launcher se po dvou letech vrací a v květnu se dočká velké aktualizace. Vývojáři zatím svůj slib plní, a nyní vydávají první betaverzi této aktualizace.

Apex Launcher čekají změny

Oznámení o pokračování určitě potěšilo uživatele tohoto Launcheru. Prozatím se nejedná o plánovanou velkou aktualizaci, ale spíše o první náznak. I díky tomu těch změn zatím není mnoho, oficiálně není dostupný ani seznam změn. Nicméně všimli jsme si mírných změn v designu ikon a složek, podporou rychlého spuštění, které známe z Androidu 7.1 a také se vylepší rychlost v nových verzích systému.

Dostat se k nové beta verzi není těžké. Můžete se buď přihlásit přes komunitu na Google+ do beta testování, nebo stáhnout rovnou APK soubor. Ten již pak klasicky nainstalujete, pokud používáte Apex Launcher, tak ji beta verze nahradí. Podle vývojářů by se již brzy měla objevit i finální verze na Google Play.

Apex Launcher
Apex Launcher

Vyzkoušíte tuto beta verzi, nebo si počkáte na finální verzi?

Zdroj: medium.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)