Oblíbený Apex Launcher se vrací. Po dvou letech má nové vývojáře

Apex Launcher

Apex patřil před lety k těm nejlepším launcherům pro Android. Oproti konkurenci má ale jeden mínus, téměř dva roky již nebyl aktualizován. To se ale již brzy změní.

Apex Launcher dostane novou aktualizaci v květnu

Apex Launcher se vrací, oznámili vývojáři na svém webu a sociálních sítích. Téměř dva roky po poslední aktualizaci se k launcheru dostal nový vývojářský tým, který plánuje velké věci, jako například mnohem více funkcí. Chystá se také optimalizace pro novější systémy Android jako Marshmallow nebo Nougat.

Již příští měsíc se dočkáme velké aktualizace, kterou chtějí vývojáři celý launcher restartovat. Už u nové webové stránky si můžeme všimnout jistých změn v designu, se kterými se pravděpodobně setkáme i přímo v Apexu. Další aktualizace už by pak měli opět vycházet pravidelně.

Poslední dnešní novinkou je možnost požádat vývojáře o nové funkce, přímo přes formulář na hlavní stránce. Nápady, které budou mít nejvíce hlasů, se pak budou snažit vývojáři zrealizovat.

Apex Launcher
Apex Launcher

Jak se těšíte na restart Apex Launcheru? Používali jste ho v minulosti?

Zdroj: apexlauncher.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)