Konec zakouřených podniků s novou aplikací Kde se kouří

unnamed

Cigarety se se již po dlouhá léta vyskytují kolem nás a kuřáky člověk potkává na každém kroku. Ne vždy je však nekuřákům příjemné, když mají sdílet stejný prostor s touto druhou skupinou, a proto se již spousta podniků či částí podniků dělí na kuřácké a nekuřácké. Pro ty, kteří si chtějí být opravdu jisti, jak je to v případě vyhlídnutého podniku,  přichází aplikace Kde se kouří, která Vám snadno a rychle prozradí, zda je daný podnik nakloněn kuřákům a zdali se třeba v okolí nenachází nějaký lepší s čistším prostředím.

Vyjádření autora aplikace:

“Každý nekuřák i kuřák v ČR s námi v reálném čase a prostoru s klidem dobře ví, kde se kouří a kde nekouří. V České republice přibližně 2 000 000 lidí kouří a 8 000 000 nekouří. Kvůli tomu na sebe nemusíme koukat skrze prsty. Jsme tu pro všechny kuřáky i nekuřáky v České republice. Sloužíme v předstihu či v reálném čase všem bez rozdílu.

Benjamin Franklin kdysi řekl: „Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí.“ Přispíváme společně s Vámi ke svobodě rozhodování. Ukážeme Vám ve Vašem aktuálním okolí kam zajít, aniž byste ztráceli svůj čas hledáním a narážením na samolepky na dveřích, které Vám dají vědět, že jste šli nebo jeli zbytečně. Budete předem vědět, kde se kouří nebo nekouří.”

20120830141245

The app was not found in the store. :-(

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Jan Gruncl) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Uvodni_obrazovka

Léto se blíží – kde se koupat?

Aplikace Ondřej Kadlec Ondřej Kadlec
2 min. uložit na později
Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Nástupca Xperie X10 mini Pro – foto

Zprávičky Milan Menšík Milan Menšík
1 min. uložit na později
DSC_3377

Android RoadShow Plzeň 2012 – shrnutí

Články Jan Dolejš Jan Dolejš
5 min. uložit na později
No Image-06

BackStab pre Xperiu Play – trailer

Zprávičky Milan Menšík Milan Menšík
1 min. uložit na později

Komentáře (60)