Dva levné telefony Nokia dostávají Android 13. Prodávají se i v ČR

Nokia X20 X10 Android 13 aktualizace

Téměř před dvěma lety představila společnost HMD Global dvojici telefonů Nokia X10 a Nokia X20 a společnost na ně nyní přináší systém Android 13 s únorovými bezpečnostními záplatami.

Nová aktualizace přichází s řadou změn a vylepšení, které jsou pro Android 13 typické. Firma sice nebyla nikterak podrobná a zmínila pouze vylepšenou stabilitu systému a vylepšení uživatelského rozhraní, avšak můžeme počítat s novinkami jako je možnost změny jazyka pro jednotlivé aplikace, nové ikony aplikací nebo vylepšení soukromí a zabezpečení. Aktualizace má velikost 388 MB pro Nokii X20 5G a 389 MB pro Nokii X10 5G.

Nokia-X20-X10-5G android 13

V tuto chvíli jsou aktualizace dostupné ve Spojených arabských emirátech. Pokud ale telefon máte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda je nemáte k dispozici už teď. Oba dva telefony se totiž prodávají i na českém trhu a tak je možné, že jsou k dostání už i u nás.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali Android 13 na jeden z výše uvedených modelů?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)