Nejnovější Android aplikace z Google Play #93 – Meme, Microsoft translator a další

93 hlavni android aplikace

Tak jaké Android aplikace to budou dnes? Jako první si představíme intuitivní to-do manažer – Accomplish. Následuje oficiální aplikace zábavního parku Disneyland. Třetím tipem dnešního dílu je aplikace Memes for Messenger, určená k tvorbě legračních obrázků. Na závěr si představíme překladač společnosti Microsoft – Microsoft Translator. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play 93.

Accomplish

Accomplish je parádní to-do manažer, jehož rozhraní je rozděleno do dvou základních částí. První z nich je levá vysouvací nabídka, v níž lze vytvářet a barevně odlišovat vaše úkoly. Druhou základní částí je denní timeline, do nějž lze úkoly z vysouvací nabídky přesouvat. Pokud tedy často provádíte stejné úkoly, ovšem v jiný čas, mohla by se vám aplikace určitě hodit. K přesunutí úkolu stačí, abyste na něm ve vysouvací nabídce podrželi prst a následně jím táhli směrem vpravo. Váš úkol pak následně “položíte” na požadovaný čas a máte vystaráno. U jednotlivých úkolů vašeho timeline lze jednoduše vytvářet upozornění, nebo upravovat časová rozmezí pro splnění úkolu.

Accomplish: To-Do list reborn
Accomplish: To-Do list reborn

Disneyland

Oficiální aplikace jednoho z nejznámějších zábavních parků je na světě. Pokud tedy máte v plánu zamířit do končin, kde můžete potkat kačera Donalda, Mickey Mouse a spoustu dalších známých postaviček, aplikace Disneyland by vám v telefonu neměla chybět. Díky této aplikaci si můžete prohlédnout všechny atrakce zábavního parku a také jejich přibližné čekací doby v reálném čase. Aplikace vám na mapě také ukáže, kde a v jakou dobu můžete potkat známé Disney postavy. Nechybí otevírací doby atrakcí, restaurací, odpočíváren či přímý nákup vstupenek skrze aplikaci (po registraci).

Disneyland®
Disneyland®

Memes for Messenger

Od doby, co Facebook zpřístupnil tvorbu pluginů (aplikací) pro svoji chatovací aplikaci Messenger, není týden, kdy by nevyšlo několik nových vychytávek. Memes for Messenger, jak již název napovídá, slouží k vytváření vtipných obrázků zvaných “Meme”. Aplikace obsahuje vcelku slušnou zásobu nejznámějších Meme obrázků, ke kterým můžete přidat vlastní popisky. Představivosti se však meze nekladou, a proto lze využít i fotky vaší galerie. Všechny Meme obrázky jsou navrženy tak, abyste do šablony jednoduše vložili váš text. Přidáváte tedy vrchní a následně spodní text. U textu můžete upravit jeho font, velikost, šířku a další. Po vytvoření vašeho Meme pouze stačí stisknout tlačítko “odeslat”, které vás odkáže do výběru přátel Messengeru.

Meme Soundboard by ZomboDroid
Meme Soundboard by ZomboDroid

Microsoft Translator

S aplikacemi společnosti Microsoft se v Google Play roztrhl pytel. Jmenujme například aplikace Microsoft Hyperlapse, Cortana či launcher Arrow, jehož první pohled jsme vám přinesli v tomto článku. Jelikož Microsoft s “bombardováním” Androidu nepřestává, dočkali jsme se další aplikace, a sice překladače Microsoft Translator. Co tento překladač nabídne? Především překlad z/do spousty jazyků, včetně češtiny, dále pak podporu chytrých hodinek, ukládání frází do oblíbených pro pozdější přístup, podpora kopírování/vkládání textu z jiných aplikací, možnost ukázat druhé straně slovíčko/frázi přes celý displej, vyslovení textu a spoustu dalšího. Co nás malinko mrzí, je absence podpory hlasového překladu z Češtiny do Angličtiny (funguje pouze obráceně).

Microsoft Translator
Microsoft Translator

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)