Samsung Galaxy S10+ je podle DxOMark nejlepší fotomobil současnosti. Překonal i Mate 20 Pro

nejlepší fotomobil samsung galaxy s10+

Do žebříčku fotomobilů DxOMark byly přidány rovnou dva nové telefony. Nejprve jsme se dočkali Xiaomi Mi 9 a nyní se dostalo i na Samsung Galaxy S10+. A právě druhý jmenovaný je nyní podle slov DxOMark nejlepší fotomobil na trhu. A to pokud se vezmou oba dva testy, které DxOMark provádí.

Samsung Galaxy S10+ poráží Huawei Mate 20 Pro hlavně u selfie kamery

Společnost DxOMark nedávno představila nový test, ve kterém se soustředí na selfie kamery. U telefonů už se tak netestuje pouze hlavní zadní fotoaparát, ale i přední kamera. Pokud jde o hlavní fotoaparáty, tak na prvním místě jsou momentálně tři telefony. Nejstarším telefonem na prvním místě je Huawei P20 Pro, na podzim minulého roku se dostalo i na Huawei Mate 20 Pro a nyní je na prvním místě doplňuje Samsung Galaxy S10 Plus. Všechny telefony mají shodný počet 109 bodů. Přesněji mají za fotografie 114 bodů a 97 bodů za nahrávání videa.

[Hands-On] The Galaxy S10’s Epic Camera

[Hands-On] The Galaxy S10’s Epic Camera

V druhém testu, kde se DxOMark zaměřuje na selfie kameru, už je to něco jiného. Zatímco Mate 20 Pro má 75 a P20 Pro 72 bodů, tak novinka od Samsungu byla ohodnocena 96 body. Celkově se jedná o nejlepší fotomobil na trhu. Takže pokud hodně fotíte přední i zadní kamerou, je pro vás Galaxy S10+ nejlepší volbou. Samozřejmě v reálném použití to nemusí odpovídat, proto pro vás připravujeme i fototesty a samozřejmě se na fotoaparáty zaměříme i v recenzi Samsung Galaxy S10. Novinky od Samsungu jdou do prodeje 8. března za cenu od 20 tisíc do 42 tisíc.

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus

1.0
  • Displej 6,4", 3040 x 1440 px, AMOLED
  • Procesor Exynos 9820
  • RAM 8/12 GB
  • Fotoaparát 12 + 12 +16 MP
  • Baterie 4 100 mAh
  • Cena od 25 999 Kč

Preferujete v telefonech lepší selfie kameru, nebo hlavní fotoaparát na zadní straně?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)