TOPlist

Xiaomi představilo 3 levné bezdrátové nabíječky: Rychlé nabíjení do auta i do kapsy

levne bezdratove nabijecky xiaomi

Před dvěma dny jsme mohli vidět představení telefonu Xiaomi Mi 9. Poprvé se u této řady dostalo i na bezdrátové nabíjení. Čínská společnost nezahálela a rovnou představila tři levné bezdrátové nabíječky Xiaomi. Nicméně dobrou zprávou je to, že fungují na standardu Qi, takže vám budou fungovat s většinou zařízení, které podporují bezdrátové nabíjení.

3 levné bezdrátové nabíječky Xiaomi představeny: Kromě „klasiky“, se dostalo i na autonabíječku a powerbanku

Nejprve je tu Xiaomi Mi 20W Wireless Charger, což je vylepšená verze klasické nabíječky, kterou jsme mohli vidět minulý rok přibalenou k telefonu Xiaomi Mi Mix 3. Nově podporuje 20W bezdrátové nabíjení, takže například Xiaomi Mi 9 nabijete z nuly na 100 procent do hodiny. Tohle pro vás určitě ověříme v chystané recenzi Mi 9. Vzhledem k tomu, že jde již o výkonnější nabíječku, která se více zahřívá, má zároveň větráček pro lepší chlazení. Úplně nejlepší na této nabíječce je však cena. A to 99 CNY. V přepočtu s DPH cca 400 Kč. Všechny tři produkty jdou v Číně do prodeje na konci února, později by se měli dostat i k nám.

Xiaomi Mi 20W Wireless Charger

Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger je druhá nabíječka. Už podle názvu je jasné, že je určena do automobilů, kde zároveň slouží jako držák pro telefon. Opět se dostává na 20W rychlé bezdrátové nabíjení.

Oproti konkurenci má jednu hodně zajímavou funkci, svorky pro držení telefonu jsou motorizované a automaticky se posunou, pokud chcete telefon nabíjet. Cena je stále skvělá, za nabíječku zaplatíte 169 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 700 Kč. Jak to celé funguje, můžete vidět na videu níže.

https://www.youtube.com/watch?v=IVA1Lalalcs

O třetím produktu už jsme se v minulém týdnu krátce zmínili. Jedná se o Xiaomi Mi Wireless Power Bank, tedy powerbanku, která podporuje bezdrátové nabíjení. Kapacitu má 10 000 mAh. Tentokrát už se nepodporuje 20W rychlé nabíjení, ale „pouze“ 10W nabíjení. I tak je to ale na powerbanku dobrá hodnota. Nechybí ani dva klasické USB konektory, pokud chcete nabíjet zařízení přes kabel. Cena powerbanky s podporou bezdrátového nabíjení je 149 CNY. V přepočtu s DPH cca 600 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nové bezdrátové nabíječky Xiaomi? Pořídíte si nějakou?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)