TOPlist

Nejlepší aplikace, hry, filmy, seriály a knihy z Obchodu Play za rok 2018

google-best

Rok 2018 se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci, a to je okamžik, kdy se můžeme otočit a rekapitulovat. Google, jako každý rok, uděloval ocenění „Best of“ a vyhlásil nejlepší aplikace, hry, knihy a filmy z Obchodu Play za rok 2018. Pojďme se společně podívat na vítěze.

Vedle vlastního výběru nechal vyhledávací gigant také vůbec poprvé hlasovat uživatele, kteří mohli doporučit své favority v rámci nové kategorie „Oblíbené fanoušky“. Připomeňme, že už v polovině listopadu Google vyhlásil v rámci Material Design Awards čtyři aplikace, které mají dle jeho mínění nejlepší Material Design.

Nejlepší aplikace

Titul nejlepší aplikace si odnáší program Drops: Learn 31 new languages od vývojářského studia Language Drops. Jak naznačuje samotný název, jedná se o aplikaci pro učení cizích jazyků, obsahující kromě angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny například také čínštinu, japonštinu, korejštinu, ruštinu a mnohé další jazyky.

Hlavní pointou nejlepší aplikace je, že slovní zásoba je ukládána do paměti žáka prostřednictvím minimalistických ilustrací a rychlých mikro-her. Výuce prý stačí věnovat pouhých pět minut denně. Spokojenost uživatelů dokladuje po více než milionu instalací průměrná známka 4,7.

Dle uživatelů je nejlepší aplikace u nás stále ještě nedostupná YouTube TV. Jedná se o předplacenou službu, která od března loňského roku nabízí desítky televizních stanic a cloudový digitální videorekordér za 35 dolarů měsíčně (asi 900 Kč).

PUBG MOBLILE version 0.7.0 Google Play

PUBG MOBLILE version 0.7.0 Google Play

V segmentu mobilních her se uživatelé i vyhledávací gigant shodli na akční hře PUBG MOBILE. PlayerUnknown’s Battlegrounds je online multiplayerová battle royale hra vyvinutá a distribuovaná dceřinou společností firmy Bluehole – PUBG Corporation. Je založena na módech hry Arma 2.

Nejlepší filmy a seriály

Titul nejlepšího filmu z pohledu uživatelů získal dobrodružný film Avengers: Infinity War. Google vyhlásil pět nejlepších filmů: Black Panther, Thor: Ragnarok, Jumanji: Vítejte v džungli! (Jumanji: Welcome to the Jungle), Deadpool 2 a ve shodě s uživateli také Avengers: Infinity War.

Pokračujeme nejlepšími seriály, kde se do „horní pětky“ vešly i u nás dobře známé tituly. Konkrétně to jsou: Živí mrtví (The Walking Dead), Riverdale, příští rok končící Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), The Flash a animovaná Tlapková patrola (PAW Patrol).

Nejlepší knihy a audioknihy

V kategorii nejlepších knížek se titulem mohou chlubit Fire and Fury od Michaela Wolffa, The Outsider od Stephena Kinga, Fear od Boba Woodwarda, 12 Rules for Life od Jordana B. Petersona a Girl, Wash Your Face od Rachel Hollis.

fire and fury trump, google play

Úplně stejně to  dopadlo i v kategorii  nejlepších audioknih. Zde pouze knihu Fire and Fury nahradily memoáry bývalé první dámy Spojených států Michelle Obama, vydané pod názvem Becoming.

Souhlasíte s výběrem? Nebo byste zvolili jiné nejlepší aplikace, hry, filmy, seriály a knihy?

Zdroje: androidcentral.com, 9to5google.com, venturebeat.com, venturebeat.com, androidheadlines.comblog.google.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)