Menu

Modrý anděl: nová aplikace pro rezervaci taxíků

Pražská taxislužba Modrý anděl pro své klienty připravila Androidí aplikaci, díky které si můžete zarezervovat odvoz bez nutnosti volat na dispečink. Jak aplikace funguje?

Po spuštění a výběru požadované služby se aplikace pokusí zjistit vaši aktuální polohu, využije k tomu GPS, BTSky operátora a bezdrátové sítě. Pokud se nepodaří přesnou pozici získat, což je typické při rezervování uvnitř budovy, můžete si aktuální pozici pomocí mapy a našeptávače jednoduše nastavit. V dalším kroku vám aplikace ukáže, za kolik minut by u vás byl nejbližší vůz a za jakou sazbu pojedete a v případě, že zadáte také adresu výstupu, zjistíte k tomu i orientační cenu. Čas a datum přistavení vozidla lze samozřejmě měnit.Posledním krokem je potvrzení rezervace, které zobrazí znovu čas přistavení vozu a orientační cenu. Rezervaci můžete také v tomto kroku stornovat. Než obdržíte SMS zprávu o přistavení vozu, můžete přistavované vozidlo sledovat na mapě. K využívání této aplikace je nutná registrace.

 

Modrý anděl
Modrý anděl
Verze0.9.9 (29. 3. 2012)
Velikost1,7 MB
2.1+


Zdarma

[via Modrý anděl]

 

Komentáře

marek

marek

1.4.2012 8:12

Prislo mi to jako reklamni sms od O2 ktery nesnasim ale poprve jsem se chytnul, stahnul a hned v patek vyuzil.mate navic pri pouziti aplikace o korunu levnejsi kilometr a to ze si muzete na mape vybrat presne kam chcete taxi pristavit je dobra vec.vidite i auto ktery prijede a jmeno ridice.takze dokud s necim podobnym neprijde speedcars tak jezdim s andelama

x14

x14

1.4.2012 9:48

Jenom Praha? :-(

tomtay

tomtay

1.4.2012 10:37

Taxi za 16 Kč/km je hodně v pohodě a app taky :)

1.4.2012 10:50

Je levnější i odvoz vozu přes App, včera jsem to jel.

Lenik

Lenik

1.4.2012 18:19

Používala jsem doteď tu jejich webovou aplikaci a byla spokojená, ale tahle je fakt lepší, nemusím vyťukávat adresu ;)

Petr

Petr

1.4.2012 22:05

Na aplikaci se mi poněkud nelíbí práva. Čtení kontaktů, posílání SMS a volání na telefonní čísla. Na co to aplikace potřebuje?

Kolja

Kolja

2.8.2012 14:45

V Samsung Galaxy Ace mi to píše “Nemáte žádná zařízení” a nedovolí mi to aplikaci stáhnout a nainstalovat. Netušíte někdo co s tím?

RSS (komentáře k článku)