Modrý anděl: nová aplikace pro rezervaci taxíků

2

Pražská taxislužba Modrý anděl pro své klienty připravila Androidí aplikaci, díky které si můžete zarezervovat odvoz bez nutnosti volat na dispečink. Jak aplikace funguje?

Po spuštění a výběru požadované služby se aplikace pokusí zjistit vaši aktuální polohu, využije k tomu GPS, BTSky operátora a bezdrátové sítě. Pokud se nepodaří přesnou pozici získat, což je typické při rezervování uvnitř budovy, můžete si aktuální pozici pomocí mapy a našeptávače jednoduše nastavit. V dalším kroku vám aplikace ukáže, za kolik minut by u vás byl nejbližší vůz a za jakou sazbu pojedete a v případě, že zadáte také adresu výstupu, zjistíte k tomu i orientační cenu. Čas a datum přistavení vozidla lze samozřejmě měnit.Posledním krokem je potvrzení rezervace, které zobrazí znovu čas přistavení vozu a orientační cenu. Rezervaci můžete také v tomto kroku stornovat. Než obdržíte SMS zprávu o přistavení vozu, můžete přistavované vozidlo sledovat na mapě. K využívání této aplikace je nutná registrace.

 

MODRY ANDEL - More than TAXI
MODRY ANDEL - More than TAXI
Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (7)