Mobvoi Ticwatch E2 a S2: Dvojice levných a chytrých hodinek s Wear OS

mobvoi ticwatch s2

Chytré hodinky mají na veletrhu CES 2019 velké zastoupení. Během posledních dvou dnů se objevilo velké množství zajímavých modelů. Společnost Mobvoi tvoří již několik let Wear OS (dříve Android Wear) hodinky se zajímavým poměrem cena/výkon. Nyní představily dva nové modely Ticwatch E2 a Ticwatch S2. Tyto nové hodinky navazují na nejlevnější model. Mají nový design, větší baterii i další novinky. Pojďme se na ně podívat blíže.

Chytré hodinky Ticwatch E2 a Ticwatch S2: Levné modely s Wear OS

Na úvod začneme zklamáním. A to takovým, že se v těchto hodinkách stále využívá starší procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Na druhou stranu pravděpodobně i kvůli němu se dokázala cena stlačit takhle dolů. Zároveň pokud by se použil novější procesor Snapdragon Wear 3100, tak by se nové hodinky technologicky “přehouply” přes Mobvoi Ticwatch Pro, což je nejprémiovější model společnosti Mobvoi.

Zpátky ale k novinkám. Mobvoi Ticwatch E2 se dodávají v černém polykarbonátovém těle, model S2 bude k dispozici i v bílé barvě a bude mít čísla kolem ciferníku. To naznačuje i to, že zkratka model S2 je určen spíše pro sportovce. Samotné parametry jsou jinak pro oba modely totožné. Procesor už jsme napsali výše. Ten doplní AMOLED displej o velikosti 1,39 palce. Bluetooth 4.1, Wi-Fi, GPS, Glonass, Beidou a nechybí ani senzor srdečního tepu. Baterie má kapacitu 415 mAh, slibuje se výdrž až 2 dny při klasickém používání. S hodinkami můžete i plavat v bazénu.

TicWatch-S2-Black mobvoi

Finální cena nebyla v tuto chvíli odhalena. Nicméně předchozí generace stojí 119 respektive 139 dolarů. Očekávat se dá podobná cenovka i u nové generace. V přepočtu s DPH tak jde o 3 300 Kč až 3 900 Kč.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky od společnosti Mobvoi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)