Aplikace Microsoft Math Solver za vás vyřeší rovnice. A to včetně postupu

aplikace math solver microsoft

Technologický gigant Microsoft vyvinul aplikaci s názvem Math Solver, která pomůže hlavně studentům tápajícím v matematice. Aplikace je v současné době v beta verzi, ale už bez větších problémů dokáže vyřešit všechny možné příklady. Od základních rovnic až po složitější integrace. Pokud aplikace nedokáže vyřešit příklad, nasměruje uživatele na internetové stránky, kde se uživatelé můžou dozvědět více o daném problému.

Aplikace Microsoft Math Solver je prozatím v betatestování

Příklady můžete psát ručně, jak kdybyste psali na papír, pomocí virtuální kalkulačky anebo stačí příklad vyfotografovat a aplikace jej automaticky převede do digitální podoby. Podobné funkce už nabízí i jiné matematické aplikace.

Math Solver zároveň mnohem více využívá internetu. Podle druhu rovnice může ukázat různé pomůcky na internetu. Ať už je to video návod, diskuze či články, které pomůžou pochopit počítání dané rovnice. Bohužel v současné době aplikace nepodporuje češtinu, takže se budete muset spolehnout na cizí jazyky.

Zobrazení postupu podle uživatelů nemusí být tak podrobné, jako u konkurenční aplikace Photomath. Aplikace je zdarma v obchodě Google Play, dobrou zprávou je podpora tmavého režimu, podobně jako třeba Office aplikace. Pokud by náhodou byl předběžný přístup do aplikace zaplněn, můžete stahovat APK soubor ručně z APKMirror.com.

Microsoft Math Solver
Microsoft Math Solver

Vyzkoušíte Math Solver od Microsoftu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)