TOPlist

Microsoft příští rok chystá návrat do světa telefonů. A to rovnou s ohebným mobilem Andromeda

microsoft ohebny mobil andromeda

Je to už několik měsíců, co jsme naposledy slyšeli informace o ohebným telefonu od Microsoftu, který se interně nazývá Andromeda. Nyní jsme se ale dočkali nových zajímavých informací. Microsoft údajně chystá na příští rok překvapení a vrátí se do světa chytrých telefonů.

Ohebný telefon Andromeda uvidíme údajně již příští rok

V základu se má jednat o „klasický“ ohebný telefon. V otevřeném stavu má mít větší displej, který svou velikostí má připomínat tablet. V zavřeném stavu půjde o normální chytrý telefon. Zajímavé to ale začíná být u operačního systému. Nebude se používat Windows Phone, který byl uložen k ledu. Stejně tak se nedostane ani na Android. Microsoft údajně upravuje standardní systém Windows. Na ohebném telefonu má běžet plnohodnotná verze Windows, kterou známé z PC.

microsoft andromeda

Pokud se tak dostane na ohebný telefon od Microsoftu, bude zajímavé sledovat, jak si povede v konkurenci Android ohebných telefonů, které rovněž uvidíme v roce 2019. A to od těch větších značek jako Samsung nebo Huawei, ale i těch téměř neznámých jako Flexpai. Na příští rok mimo jiné chystá Microsoft také přepracovaný Surface tablet, který bude přímou konkurencí Apple iPad Pro a Google Pixel Slate.

Těšíte se na ohebný telefon od Microsoftu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)