Microsoft to nevzdává: Snaží se nalákat Androiďáky novou aplikací

microsoft lumia windoWS 10

Microsoft se vytasil s jednoduchou aplikací. Ta má názorně ukázat současným uživatelům Androidu, že se není při přechodu na operační systém Windows 10 v mobilu – potažmo nových Lumií – čeho bát. Co tedy aplikace AppComparasion umí?

Microsoft se snaží přetáhnout Android uživatele

Na rozdíl od počinu Applu, který suverénně počastoval Obchod Play svou aplikací na převod dat z Androidu na jeho platformu Move to iOS, chce Microsoft jemně potenciálním přeběhlíkům ukázat, že na Windowsu strádat nebudou.

Nejčastějším důvodem, proč se lidé mobilním Windowsům vyhýbají, je nedostatek aplikací. V tom si operační systém houpající se na konci mobilního řetězce už znatelně polepšil, přesto se z pověsti omezeného výběru softwaru stala zaužívaná pravda. To chce Microsoft, který větev společnosti Nokia vlastní už druhým rokem, změnit.

AppComparasion má dokázat, že aplikace na Windowsu neumřely

Na pomoc si k tomu vzal aplikaci na Android AppComparasion, která má za úkol jediné – analyzovat vaše aplikace v telefonu a ukázat alternativy a další software, který je dostupný na mobilní platformě Windows 10. Jestli takový tah něčemu pomůže je těžké odhadnout – vyzkoušíte aplikaci?

AppComparison
AppComparison

Zdroj: AC

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)