MekaRoyale Online: Netradiční battle royale hra s roboty

mekaroyale online

Na Google Play se nedávno objevila zajímavá battle royale hra MekaRoyale Online, ve které se ovládají velcí mechaničtí roboti. Hra je prozatím k dispozici v betaverzi, vydání hry je plánováno ale ještě na tento měsíc.

MekaRoyale je netradiční battle royale s 2D grafikou a obřími mech boty

Žánr Battle Royale je stále v tuhle dobu nejoblíbenějším herním žánrem vůbec. A to hlavně díky dvojici her Fortnite a PUBG. Nejedná se však ani zdaleka o jediné hry. Jedna z těch nejnovějších se nazývá MekaRoyale a již nyní si ji může každý vyzkoušet v betaverzi přímo na Google Play.

Hraje se velice podobně jako ostatní hry v tomto žánru. Objevíte se na velké mapě, kde musíte nejprve najít zbraně a vybavení a poté bojujete o život proti ostatním hráčům. Cílem je zůstat na mapě jako jediný přeživší. Zajímavé je na této hře právě využití mech robotů.

MekaRoyale Online Trailer Promo 2019

MekaRoyale Online Trailer Promo 2019

Za každou dohranou hru obdržíte peníze, nejvíce samozřejmě za výhru. Tyto peníze následně utrácíte za obří mech roboty, do kterých vaše herní postava nastoupí. Do vám dává výhodu v boji o přežití. Jenže pokud zemřete, tak přijdete i o mecha a musíte na něj šetřit od začátku. Hra je zdarma a zůstane to tak i po vydání plné verze, což by mělo být ještě tento měsíc.

MekaRoyale Online
MekaRoyale Online

Hrajete na svém telefonu nějakou Battle Royale hru? Jak se vám líbí MekaRoyale?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)