Aplikace Marvel Me: Změňte kamarádovi tapetu na dálku!

android aplikace marvel me

Vůbec nejčastěji sdílíme fotografie skrze sociální sítě, aplikace jako WhatsApp, Facebook Messenger nebo cloudová úložiště. K různým způsobům dělení se o střípky ze života může být i změna tapety – nikoli té vaší! Změňte pozadí plochy telefonu komukoli blízkému vaším obrázkem s aplikací Marvel Me.

Marvel Me je zábavný způsob sdílení fotografií

Pro použití aplikace Marvel Me musíte vy i váš kamarád či příbuzný splnit následující podmínky:

  • Oba musíte mít v telefonu nainstalovanou aplikaci Marvel Me
  • Musíte být přátelé na sociální síti Facebook

Samozřejmě – bez oboustranné instalace aplikace byste nikomu tapetu na Androidu jednoduše nezměnili. Marvel Me navíc využívá ke svému chodu spojení s Facebookem. Pro propojení vašeho obrázku a odeslání do zařízení dalšího člověka je tedy nezbytné mít se v seznamu přátel. Po splnění těchto kritérií půjde změna tapety na jiném zařízení jako po másle.

Jak aplikace funguje?

Jednoduché rozhraní obsahuje historii přijatých a odeslaných wallpaperů. Kromě toho naleznete v aplikaci základní nastavení s přehledem uživatelů, kteří mají Marvel Me nainstalovaný a se kterými jste vzájemně propojeni. Přímo z aplikace lze přátele jednoduše pozvat pomocí odkazu – pro správné fungování je nutné mít daného uživatele v seznamu. Poté lze tapetu pomocí ikony papírového letadýlka vyslat na cestu.

Aplikaci lze v zásadě využívat dvěma způsoby:

  • Marvel Me využijete spolu s příbuznými: můžete méně technicky zdatné babičce aplikaci nainstalovat a měnit jí tapetu s aktuálními fotografiemi vašich ratolestí…
  • … ale také mezi kamarády: vtípky, naschvály a nevhodné tapety – i tak lze netradiční fungování aplikace využít.

Nebojte se naschválů

Ačkoli aplikace na první pohled láká k nepříjemným legráckám, násilně někomu tapetu změníte jen těžko. Kromě zmiňované instalace na zařízení příjemce i odesílatele je nutné i spojení s Facebookem. A pokud by váš kamarád náhodou příliš překypoval humorem, stačí ho jako odesílatele v aplikaci vypnout a tapety se minou účinkem.

DiaPop
DiaPop

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)