Loopstack – kvalitní looper pro Android

loopstack

Loopstack ocení především hudebníci. Jedná se o looper (přístroj, který dokáže nahrávat a vrstvit na sebe krátké zvukové smyčky) a nutno uznat, že velmi kvalitní. Demo verzi si můžete v Android Marketu stáhnout zdarma a při prvním spuštění vás aplikace vyzve ke kalibraci (kalibrovat lze i kdykoliv poté). Následně stačí jen nasadit sluchátka (bez nich je aplikace prakticky nepoužitelná, protože by se vám jednotlivé stopy přehrávaly) a můžete začít.

SC20120110-213749

SC20120110-213756

Při vytváření nového projektu je třeba si nejprve navolit tempo metronomu a hned poté se ocitnete v aplikaci samotné. Nahrávat můžete až do čtyřech samostatných stop a pokud by vám to nestačilo, jednotlivé stopy stačí přetáhnout na sebe a uvolníte místo pro další. Tímto způsobem můžete nahrát prakticky neomezené množství vrstev. U každé stopy můžete nastavit hlasitost a reverb (ozvěnu), případně celou stopu ztlumit. Po dokončení projektu jej lze buď uložit a pokračovat v něm někdy jindy, nebo jej vyexportovat do formátu wav.

SC20120110-213805

Zatím chybí více možností (např. export do jiných formátů či další zvukové efekty), ale vše, co Loopstack umí, dělá velmi dobře. Po vyzkoušení demo verze je třeba zakoupit klíč k odemknutí plné verze, který na Marketu stojí něco přes 40 Kč. Pod článek přikládám video, na kterém sami autoři demonstrují použití aplikace. Já osobně jsem s aplikací spokojen a už delší dobu jsem hledal něco podobného. Co na ni říkáte vy?

LoopStack Market promo

LoopStack Market promo

 

3a1da871f24f275a4e74e17bb795a525?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek