LG G3 bude představen až koncem června

lg g3 hlavni

Podle dosavadních informací měla být nová vlajková loď LG G3 představena ve druhé polovině května, se zahájením prodejů se pak počítalo v červnu. Nové informace z Korey ale naznačují, že se oba termíny o něco posunou. Podle posledních zpráv totiž bude LG G3 představen až koncem června, na pultech prodejen by se měl objevit v červenci. Přesto bude třetí telefon řady G představen o něco dříve než předcházející generace – LG G2 měl totiž premiéru na začátku srpna 2013.

LG G3 bude představen až v červnu LG G3 bude představen až v červnu

Na známém “únikovém” účtu @evleaks se včera objevil obrázek nového chytrého telefonu LG s minimalistickým rámečkem kolem displeje. Pokud by novinka skutečně vypadala takto, jednalo by se pravděpodobně o nového rekordmana v poměru displeje k celkové čelní ploše. Server BGR k tomu poznamenává, že: “LG se stává průkopníkem v oblasti výroby telefonů s malými rámečky”. Ačkoli je tento telefon určen výhradně pro japonského operátora KDDI (prodává se pod značkou Isai FL), lze očekávat, že některé jeho funkce a vlastnosti převezme i LG G3 a možná také Nexus 6.

Dle dosavadních úniků víme, že LG G3 bude mít obrazovku s úhlopříčkou 5,5″ a rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů. Srdcem bude čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 či pravděpodobněji 805, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti. Kromě toho bude mít “gé trojka” 13Mpx fotoaparát, 2Mpx přední kameru, slot pro paměťové karty microSD a operační systém Android 4.4 KitKat s proprietární grafickou nadstavbou Optimus UI. Bude se tedy jednat o velmi důstojného konkurenta letošních “top” modelů Samsung Galaxy S5 a HTC One (M8).

Zdroje: Hi-Tech, Phone Arena, IBTimes, Phandroid, Talk Android, @evleaks, @evleaks, BGR, Android Headlines.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)