Lenovo Tab V7: Nový velký smartphone, který je zařazen mezi tablety

lenovo tab v7 predstaveni

Lenovo na veletrhu MWC 2019 oznámilo nový tablet telefon Tab V7. Nejprve jsme podle názvu chtěli automaticky psát o tabletu, jenže společnost novinku prezentuje jako chytrý telefon. Určena je těm, kteří hledají velké zařízení za přiměřenou cenu. Pojďme si Lenovo Tab V7 představit podrobněji.

Lenovo Tab V7: Nástupce řady Phab kombinuje prvky tabletů a telefonů

Na přední straně Lenovo Tab V7 si všimnete obřího 6,9″ velkého IPS displeje, který má vzhledem k ceně poměrně dobré rozlišení. Lenovo se rozhodlo pro 2160 x 1080 pixelů a poměr stran 18:9. Kolem displeje se nenachází žádný výřez nebo průstřel. Lenovo zvolilo klasicky s rámečky kolem celého displeje.

O výkon se stará Snapdragon 450, který doplní 4GB RAM paměť a 64GB úložiště. Nechybí ani podpora pro microSD karty až do 128 GB. Baterie má kapacitu 5 180 mAh. Potěší i stereo reproduktory a čtečka otisků prstů na zadní straně pod fotoaparátem. Ten má 13 MPx. Selfie kamera na přední straně má 5 MPx. Rovnou z krabice běží telefon na Androidu 9 Pie. Prodeje telefonu začíná v dubnu za cenu 249 eur, v přepočtu cca 6 300 Kč.

lenovo tab v7 predni strana displej

Jak se vám líbí obří telefon od Lenova?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)