Legendární hra Brány Skeldalu přichází do obchodu Play

Brany Skeldalu

Legendární českou hru Brány Skeldalu snad není potřeba ani představovat. Je to již nějaký ten čas, co byl oznámen vývoj pro mobilní platformu Android. Dnes se tento sen mnoha hráčů a pamětníků stává skutečností, hru si může každý stáhnout z obchodu Play, a to zcela zdarma.

Brany Skeldalu

Portace hry je udělána velmi dobře a potěší majitele snad všech mobilních zařízení. Veškeré ovládací prvky jsou sice velmi malé a mobilním telefonu prstem prakticky nedosažitelné, vývojáři si tohoto problému byli ale velmi dobře vědomi. Do černých pruhů na kraji obrazovky umístili speciální tlačítka, která vám přenesou veškeré potřebné ovládací prvky v dostatečné velikosti přímo před vás. Proto se nemusíte obávat ztíženého ovládání na malém displeji, vývojáři v tomto ohledu odvedli naprosto vynikající práci.

Screen Shot 2014-01-16 at 17.14.24

Hra je v obchodu Play dostupná zcela zdarma, proto není nic jednoduššího, než si ji vyzkoušet na vlastní kůži. Proto hurá na bájný ostrov Rovenland.

9bNo6L bLDPDsPMOWkCOr6jWjZ6E66l IedrBADO3WPezfe1HNAH3GqMdcVfizXPFw=w300
Brány Skeldalu
Verze 0.9.6
Velikost 162 MB
1.5+

5rJfJy3RLCwAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Vyzkoušeli jste už legendární Brány Skeldalu ve vašem mobilním zařízení?

Za upozornění děkujeme našemu čtenáři

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (12)