Samsung dnes představuje Galaxy Note 9: Sledujte akci s námi

samsung galaxy note 9 unpacked event

Jen několik málo hodin nás dělí od oficiálního představení Samsung Galaxy Note 9. Jeden z nejočekávanějších telefonů druhé poloviny tohoto roku se představí dnes v 17:00. Celá akce se koná v New Yorku, ale sledovat ji může kdokoliv v živém přenosu. Tato akce bude speciální i v tom, že se na ní pravděpodobně oficiálně dočkáme Android verze Fortnite.

Samsung Galaxy Unpacked 2018 se zaměřuje na Galaxy Note 9

Živý přenos z akce začíná již v 17:00, hlavní atrakcí bude samozřejmě Samsung Galaxy Note 9, o kterém již díky několika únikům víme v podstatně vše důležité. Akce tak bude hlavně o potvrzení těchto zpráv a odhalení posledních detailů, jako je začátek prodeje a cena. Níže naleznete živý přenos, který poběží přes YouTube.

Galaxy Note9 Unpacked: Official Replay

Galaxy Note9 Unpacked: Official Replay

Podle posledních spekulací se na akci má odhalit také nová bezdrátová nabíječka, která dokáže nabíjet telefon i chytré hodinky zároveň. Samotné chytré hodinky Galaxy Watch si pravděpodobně nechává Samsung až na veletrh IFA, který se uskuteční za pár týdnů. Dnes to bude hlavně o Galaxy Note 9 a také Fortnite. Na našem webu se můžete těšit hned po odhalení na kompletní informace o této vlajkové lodi. Brzy pro vás chystáme i první pohled a recenzi.

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 9? Budete sledovat přenos?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)