iPhone 16 bude zase vypadat jinak. Návrat do roku 2017 v moderním duchu?

iphone15
  • Internet je už nyní plný spekulací o řadě Apple iPhone 16
  • Základní dvojice modelů by mohla přejít na nový design
  • Označit ho lze jako návrat do roku 2017 s moderním nádechem

Přestože jsme od vydání nové generace iPhonů vzdáleni ještě několik měsíců, už nyní se objevují žhavé spekulace o tom, co všechno se ve srovnání s aktuální řadou změní. Kromě toho, že se počítá s hlubší integrací umělé inteligence, která se celkově zdá být hlavním technologickým trendem letoška, mnohé zdroje naznačují změnu designu. Ten se od uvedení série iPhone 13 vyvíjel pouze nepatrně.

Že se základní dvojice modelů Apple iPhone 16 vrátí k vertikálnímu, nikoliv diagonálnímu rozložení své dvojice zadních fotoaparátů, se proslýchá už nějaký ten pátek. Rendery, které nedávno zveřejnil uznávaný insider MajinBu, nicméně nasvědčují i proměně samotného kamerového ostrůvku. Ze čtverce se stane pilulka podobná té, již využíval iPhone X, představený v roce 2017. Velikost a zpracování čoček jako takových pak bude stát za oním moderním nádechem, který jsem zmiňoval v nadpise. Všimněte si také umístění blesku, jenž se nachází mimo samotnou pilulku.

Populární X účet Apple Hub pak přinesl ukázku toho, jak by mohl iPhone 16 vypadat v jednotlivých barevných variantách iPhonu 15. Publikoval také srovnání mezi základním modelem a připravovanou variantou Pro, která by měla po vizuální stránce vypadat velmi podobně jako její předchůdce.

Jaký iPhone se vám svým designem líbil nejvíce?

Zdroje: X (1, 2, 3)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)