Tak jsme se dočkali: iPhone 13 Pro vs. Google Pixel 6 Pro. Který fotí lépe?

iphone 13 pro vs. google pixel 6

Google Pixel 6 Pro byl jistě jedním z nejočekávanějších telefonů letošního roku a před týdnem nám jej Google konečně představil. Kromě nového designu, čipsetu Tensor nebo 120Hz displeje se můžeme těšit také na vylepšené fotoaparáty. Od Googlu se čekalo v této oblasti opravdu hodně, protože každý rok dokazuje, že i se starším hardwarem lze pomocí softwaru produkovat skvělé fotografie. Nyní má hardware velmi dobrý a vypadá to, že ho nemůže nic zastavit. Nebo ano? Ve videu od Mrwhosetheboss mu zkřížil cestu rovněž skvělý fotomobil, iPhone 13 Pro.

Youtuber porovnával fotoaparáty hned ve dvanácti různých oblastech jako jsou noční fotografie, video, makro fotky, selfie snímky a mnoho dalších. Pokud se chcete dozvědět o fotoaparátech vše podstatné, doporučujeme video zkouknout celé, opravdu stojí za to a dovíte se v něm spoustu informací.

Google Pixel 6 Pro vs iPhone 13 Pro CAMERA Test.

Google Pixel 6 Pro vs iPhone 13 Pro CAMERA Test.

Nakonec však nejtěsnějším možným rozdílem zvítězil jablečný iPhone 13, přestože Pixel 6 Pro produkuje o něco lepší fotografie. Naprosto však selhal u videa, kde Apple stále jasně vede. K nám do redakce také brzy zamíří dvojice nových Pixelů, takže můžete očekávat podobné fototesty a samozřejmě také plnohodnotnou recenzi.

Jak se vám líbí fotky z Pixelu 6 Pro?

Zdroj: YouTube Mrwhosetheboss

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)