Kdo je odolnější? iPhone 11 Pro jde proti Galaxy Note 10

iphone 11 vs galaxy note 10

Když Apple na začátku září představil nové iPhony, celkem dlouho mluvil o tom, že jsou jejich telefony vyrobeny z toho vůbec nejodolnějšího skla ze všech smartphonů. První YouTubeři tak otestovali, zda mluvil Apple pravdu a porovnali ho s jeho největším konkurentem, kterým je Galaxy Note 10. Kdo se stal tedy vítězem, iPhone 11 či Galaxy Note 10?

Kanál PhoneBuff vedle sebe postavil iPhone 11 Pro Max v půlnočně zelené barvě a Galaxy Note 10+ v bílé barvě. Na zařízení nebral kanál vůbec žádný ohled a pouštěl je z různých výšek bez jakéhokoliv slitování. Nejprve byla testována záda telefonů, která má iPhone 11 Pro Max matná, zatímco Galaxy Note 10+ lesklá. V tomto testu iPhone prohrál, jelikož byl popraskaný více, než jeho konkurent.

iPhone 11 Pro Max vs. Galaxy Note 10+ Drop Test

iPhone 11 Pro Max vs. Galaxy Note 10+ Drop Test

Pak samozřejmě došlo také na displeje obou zařízení. Zde můžeme říci, že se vítězem stal opět korejský telefon a to kvůli tomu, že přežil bez jakékoliv výraznější praskliny, což se o iPhonu říci nedá. Abychom však iPhone jen nehanili, podívali jsme se i na jiný test, který provedl web cnet.com. Stroj pouštěl iPhone z mnoha výšek a to jak na dispej, tak na záda telefonu a ani v jednom případě se jim nepovedlo jablečný telefon rozbít. Těžko říci, zda měl PhoneBuff “křehčí” kus, můžeme však říci, že jsou na tom oba dva telefony dobře a běžné pády z menších výšek přežijí.

iPhone 11 and 11 Pro drop test

iPhone 11 and 11 Pro drop test

Rozbil se vám někdy telefon?

Zdroj: YouTube cnet.com, Youtube PhoneBuff

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)