Samsung Galaxy S11 nabídne obrovské rozlišení fotoaparátu

samsung galaxy s11

K odhalení Samsungu Galaxy Note 10 oficiálně dojde už za pár týdnů. Kromě ostatních novinek nabídne telefon také skvělý fotoaparát, který si vezme to nejlepší ze Samsungu Galaxy S10 a dostane několik vylepšení. Známý leaker Ice Universe však na Twitteru oznámil, že Galaxy Note 10 bude mít fantastický fotoaparát, ovšem z toho, co Samsung představí příští rok bychom si měli sednout na zadek. Konkrétně by se mělo jednat o chystanou vlajkovou loď Samsung Galaxy S11.

Samsung Galaxy S11 by měl být pro jihokorejskou společnost nový začátek. Leaker sice dopodrobna nevysvětlil, co tím myslí ale zároveň tweetnul, že budou telefony v příštím roce nabízet 10x optický zoom a 108-megapixelové snímače. To ale neznamená, že Galaxy S11 bude mít obě ze zmíněných funkcí. Zejména když před lety přestal s válkami mezi smartphony v počtu megapixelů. Zároveň ale mohou být leaky pravdivé, jelikož Ice Universe v minulosti leaknul několik věcí, které se později potvrdily.

samsung galaxy s11

Na trhu se již nyní nachází telefony se 48 megapixelovými fotoaparáty a 64 megapixelové jsou pro výrobce dostupné. Překonání milníku 100 megapixelů se tedy nezdá být extra nepravděpodobné. Co se týká 10x optického zoomu, kromě Samsungu by s ním měl přijít také Huawei nebo Oppo. Zejména Huawei s jeho vlajkovou lodí P30 Pro ukázal co se týká optického zoomu velký pokrok. Uvidíme tak, s čím výrobci nakonec přijdou.

Přijde podle vás Samsung Galaxy S11 se 108 Mpx fotoaparátem?

Zdroj: bgr.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)