TOPlist

Zábavné, nebo otravné? Instagram zavádí tuto novou funkci

Instagram komentáře GIF animace

Sociální síť Instagram se v posledních týdnech dočkala celé řady zajímavých novinek. Nedávno jsme vás informovali třeba o novém jednosměrném komunikačním kanálu nebo velmi žádaném zlepšení řešení situace, kdy vám někdo ukradne účet. Instagramu se bude rovněž týkat nově oznámené předplatné Meta Verified. Ve velké várce posledních novinek přitom zapadlo oznámení, že komentáře mohou nyní obsahovat GIFy.

Instagram
Instagram

Zatímco na spoustě jiných sociálních sítí jsou tyto animované obrázky v diskuzích naprosto běžné, Instagram se jim doposud vyhýbal. Jejich zpřístupnění na jednu stranu umožní udělat z komentářové sekce kreativnější a zábavnější místo, ale má i stinnou stránku. Například z Facebooku dobře známe, jak může být větší množství GIFů v komentářích otravné.

Instagram komentáře GIF

Chcete-li odpovědět pomocí animovaného obrázku, zadejte klíčové slovo hledaného GIFu do pole „Odeslat zprávu“ nebo do pole pro komentář a poté klepněte na ikonu GIFu, která se zobrazí. Na základě hledané fráze se uživatelům zobrazí řada animací ze známé databáze GIPHY. Funkce je zaváděna postupně a brzy by měla být dostupná všem.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často a kde používáte GIFy?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)