TOPlist

Instagram zavádí nový jednosměrný komunikační kanál

Instagram Broadcast Channels Vysílací kanály

Provozovatelé oblíbené sociální sítě a aplikace Instagram oznámili spuštění nového druhu komunikačního kanálu. Novinka s anglickým názvem Broadcast Channel bud fungovat jako jednosměrný tok informací od autora k jeho fanouškům. Tyto Vysílací kanály (přesný český název ještě uveden nebyl) jsou veřejným nástrojem pro zasílání zpráv mezi jednotlivými uživateli, do kterého mohou tvůrci pozvat všechny své sledující a navázat kontakt se svými nejzajímavějšími fanoušky.

„Tvůrci mohou vysílací kanály používat jako neformální a rychlý způsob, jak informovat své příznivce. Pomocí textových, fotografických, video a hlasových poznámek mohou sdílet své nejnovější aktualizace a momenty ze zákulisí a dokonce vytvářet ankety pro hromadné získávání zpětné vazby od fanoušků. Zprávy mohou posílat pouze tvůrci, zatímco sledující mohou na obsah reagovat a hlasovat v anketách,“ stojí v oficiálním popisu na blogu Instagramu.

How to Use Instagram Broadcast Channels – NEW Feature 2023

How to Use Instagram Broadcast Channels - NEW Feature 2023

Provozovatelé sítě doplnili, že v nadcházejících měsících bude Instagram přidávat další funkce, jako je možnost zapojit do kanálu dalšího tvůrce a diskutovat s ním o nadcházejících kolaboracích či shromažďovat otázky pro pozdější odpovídání. Přiložen byl také seznam celebrit, které již svůj Broadcast Channel / Vysílací kanál mají…

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik účtů aktuálně sledujete na Instagramu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)