Instagram konečně lépe pomůže získat ukradený účet

Instagram ukradený účet pomoc hacked

Zdá se, že by se sociální síť Instagram mohla zbavit jednoho ze svých největších technických strašáků. Provozovatelé přichází s novými možnostmi, jak získat zpět ukradený účet. Zákeřné odcizování přístupových údajů a zablokování přístupu je na Instagramu častým jevem, který se nevyhýbá ani profilům s malým počtem sledujících nebo technicky zkušeným uživatelům. Společnost Meta se na pomoc rozhodla nasadit nové nástroje.

Instagram
Instagram

“Abychom podpořili účty, které mají problémy s přístupem nebo mohly být hacknuty, vytvořili jsme stránku Instagram.com/hackednový komplexní cíl, na který se mohou lidé spolehnout při hlášení a řešení problémů s přístupem k účtu,” popisují provozovatelé na blogu.

Instagram ukradený účet pomoc hacked ukázka

Na zmíněném webu bude uživatel moci vybrat, zda se domnívá, že byl hacknut, zapomněl heslo, ztratil přístup k dvoufaktorovému ověřování nebo zda byl jeho účet deaktivován. “Poté budete moci provést řadu kroků, které vám pomohou získat zpět přístup k účtu. Pokud máte ke svým údajům přiřazeno více účtů, budete si moci vybrat, který účet potřebuje podporu,” dodává Instagram. K ověření pravosti účtů bude možné využít také potvrzení od přátel.

Kolikrát jste měli vy či někdo známý ukradení účet na Instagramu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

zamek_obrazovky_ico

7 způsobů, jak lze obejít zámek obrazovky

Návody Karel Kilián Karel Kilián
8 min. uložit na později

Komentáře (0)