TOPlist

Instagram konečně lépe pomůže získat ukradený účet

Instagram ukradený účet pomoc hacked

Zdá se, že by se sociální síť Instagram mohla zbavit jednoho ze svých největších technických strašáků. Provozovatelé přichází s novými možnostmi, jak získat zpět ukradený účet. Zákeřné odcizování přístupových údajů a zablokování přístupu je na Instagramu častým jevem, který se nevyhýbá ani profilům s malým počtem sledujících nebo technicky zkušeným uživatelům. Společnost Meta se na pomoc rozhodla nasadit nové nástroje.

Instagram
Instagram

„Abychom podpořili účty, které mají problémy s přístupem nebo mohly být hacknuty, vytvořili jsme stránku Instagram.com/hackednový komplexní cíl, na který se mohou lidé spolehnout při hlášení a řešení problémů s přístupem k účtu,“ popisují provozovatelé na blogu.

Instagram ukradený účet pomoc hacked ukázka

Na zmíněném webu bude uživatel moci vybrat, zda se domnívá, že byl hacknut, zapomněl heslo, ztratil přístup k dvoufaktorovému ověřování nebo zda byl jeho účet deaktivován. „Poté budete moci provést řadu kroků, které vám pomohou získat zpět přístup k účtu. Pokud máte ke svým údajům přiřazeno více účtů, budete si moci vybrat, který účet potřebuje podporu,“ dodává Instagram. K ověření pravosti účtů bude možné využít také potvrzení od přátel.

Kolikrát jste měli vy či někdo známý ukradení účet na Instagramu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)