Fotografie modelů Huawei P40 odhalují fotoaparáty i barevné varianty. Těšíte se?

huawei p40

Včera unikla oficiální fotografie Huawei P40, která odhaluje všechna barevná provedení této chystané vlajkové lodi. Očekává se, že dojde k představení Huawei P40, Huawei P40 Pro a Huawei P40 Pro Premium. Levnější modely P40 lite a P40 lite E jsou již několik dní v prodeji. Jaké barvy tedy můžeme očekávat a co dalšího fotografie odhalují?

Nová fotografie Huawei P40 odhaluje mnoho detailů

Na první pohled vypadají zařízení na plakátu identicky, ovšem velikostí se liší. Pokud se podíváte pozorněji tak zjistíte, že se liší také jejich fotoaparáty. Základní model Huawei P40 má trojitý fotoaparát bez periskopového zoomu, P40 Pro má fotoaparát se čtyřmi čočkami s periskopovým zoomem a P40 Pro Premum má hned pět fotoaparátů. O tomto nejvyšším modelu také víme, že místo skla na zadní straně zde bude použita keramika. V tomto případě to vypadá, že přijde v černé a bílé barvě.

huawei p40 fotografie

Modely P40 a P40 Pro přijdou ve stříbrné, šedé, oranžové či zlaté, černé a modré barvě. Můžeme si být téměř jisti, že Huawei přiřadil barvám pro marketingové účely také jedinečná pojmenování, jako například Breathing Crystal. Oficiálního představení se dočkáme již 26. března. Očekávat můžeme čipset Kirin 990 5G, dvojitý selfie fotoaparát či 120 Hz OLED displej.

Koupili byste si telefon bez Google aplikací?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)