Známe dostupnost a ceny řady Huawei P40 v Evropě

huawei p40 ceny a dostupnost v evropě

Huawei P40 a P40 Pro budou představeny již 26. března skrz online konferenci. Díky únikům z řecka známe dostupnost a ceny Huawei P40 v Evropě. Potvrdil je interní zdroj, který chtěl zůstat v anonymitě. Kolik tedy zaplatíme za chystané vlajkové lodě?

Ceny a dostupnost Huawei P40

Dle jeho informací bude stát základní model P40 se 128 GB úložištěm 849 EUR, což je asi 22 200 korun. Za P40 Pro s 256 GB úložištěm pak zaplatíme 1 139 EUR, tedy 29 800 korun. Veškeré modely P40 budou v Řecku dostupné spolu s novým skládacím Mate Xs v dubnu. To také naznačuje, že i my se s nimi setkáme již příští měsíc.

huawei p40 cena a dostupnost v evropě

Tyto ceny a dostupnost nejsou oficiálně potvrzeny přímo od Huawei. Na to si budeme muset počkat až do zmiňovaného 26. března. Tento zdroj se bohužel vůbec nezmínil o speciální variantě P40 Pro Premium, ale lze očekávat, že se bude jednat o vůbec nejdražší variantu.

Koupili byste si Huawei telefon bez Google služeb?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)