EMUI 10.1 vychází pro další telefony. Které to jsou?

EMUI 10.1

Systém EMUI 10.1 debutoval v nových vlajkových lodích Huawei P40 a nyní v Číně vychází pro další telefony. Systém přináší několik změn a nových funkcí, jako například messenger MeeTime, Huawei Share, Sound Booster či novou hlasovou asistentku Celiu. Na jaké telefony tedy lze brzy čekat update?

Aktuálně se aktualizace rozšiřuje na telefony Huawei P30, P30 Pro, nova 6 a tablet MatePad Pro. Kromě toho mohou majitelé Honor V30 a V30 Pro čekat aktualizaci na Magic UI 3.1, která přináší podobné funkce, jako právě nová verze EMUI. Nový firmware je k dispozici jako OTA. Globální dostupnost ještě nebyla oznámena, ovšem čekáme, že to bude v řádu několika dalších dní.

Kromě výše zmíněných funkcí přináší nový systém také zcela nové multitaskingové prostředí, ve kterém je možné otevírat aplikace pouze v určitých částech displeje. Umožňuje vám to tak třeba hrát hru a do toho odepisovat na zprávy. Novinkou je také nový kontrolní panel, ve kterém je možné ovládat zařízení v chytré domácnosti.

Vychází EMUI 10.1 i pro váš telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)