HeadWatch – chytré hodinky a headset v jednom zařízení

headwatch cover

Trh s chytrými hodinkami nabízí již slušnou řádku produktů a tak výrobci hledají cestu, jak se odlišit. Se zajímavým nápadem přišel na crowdfundingový server Indiegogo startup HeadWatch. Jak už napovídá název, zařízení je možno použít jako chytré hodinky nebo po vyjmutí z náramku jako headset.

headwatch

Tím výčet výjimečností z velké části končí. Ostatní parametry již nepřekvapí a především nejsou příliš známy. Nedozvíme se, na jakém systému hodinky poběží nebo jaká je jejich vestavěná paměť. V případě, kdy vývojáři chtějí po komunitě 300 tisíc dolarů, může absence těchto údajů zájemce mírně znejistit. HeadWatch nemají žádná tlačítka, vše se ovládá pomocí pohybu (zabudovaný akcelerometr) a dotykového displeje. Kromě akcelerometru poskytnou hodinky teploměr, RGB lišty sloužící k notifikacím nebo voděodolnost.

headwatch 1

Cena hodinek byla stanovena na 199 $ (pro první podporovatele 169$). Pokud se autorům podaří vybrat požadovaná částka, hodinky dorazí k zájemcům v březnu příštího roku.

Zdroj: Indiegogo, AndroidPolice

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)