Nová hra Harry Potter: Hogwarts Mystery se ukazuje v prvním traileru

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Série Harry Potter už má sice svá nejlepší léta za sebou, každopádně svět čar a kouzel je stále velmi silnou značkou, která má obrovské množství fanoušků po celém světě. Není tak divu, že se objevují stále nové a nové hry. Tento rok bychom se měli dočkat minimálně dvou a obě jsou hodně ambiciózní. Novinka se nazývá Harry Potter: Hogwarts Mystery.

Harry Potter: Hogwarts Mystery bude RPG hra

Kromě této nově představené hře, se také chystá “GO” verze Harryho Pottera, kterou tvoří známé studio Niantic. Mělo by jít v podstatě o variaci na jejich úspěšné hry jako je Pokémon GO či Ingress. Hra by se měla jmenovat Harry Potter: Wizards Unite.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Official Announce Trailer

Harry Potter: Hogwarts Mystery Official Announce Trailer

Včera představená hra s podtitulem Hogwarts Mystery bude úplně něco jiného. V ní hrajete za vlastní vytvořenou postavu jako student v Bradavicích. Půjde o RPG hru, takže se můžete těšit na různé vylepšování, úkoly apod. Hodně zajímavé je ale to, že ve hře neuvidíte hrdiny jako je Harry Potter, Ron nebo Hermiona.

Odehrává se totiž v osmdesátých letech minulého století, takže o několik let dříve, než se hlavní hrdinové z knih vůbec narodili. Čekat ale můžete známé “dospělé” postavy, a to třeba Severus Snape nebo Brumbál. Až hra vyjde, tak bude zdarma ke stažení a pravděpodobně bude doplněna o dodatečné nákupy za reálné peníze.

Jak se vám líbí nová Harry Potter hra?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)