Z Google Hangouts se již nedají posílat SMS a MMS

posílat sms hangouts

Jak jsme vás již informovali v březnu, Google se rozhodl, že v aplikaci Hangouts vypne možnost posílat SMS a MMS. Dnes k tomu došlo a většina uživatelů musí přejít na jinou aplikaci.

Hangouts už neumožňuje posílat SMS

Hodně lidí přešlo v minulosti právě na Hangouts díky podpoře SMS. Díky tomu mohli mít konverzaci na jednom místě. Prozatím se neví, jestli jiná komunikační aplikace Google Allo dostane podporu SMS. Jako alternativu pro posílání SMS Google nabízí aplikaci Zprávy pro Android. Aplikace to není špatná, lidem spíše může vadit, že kvůli SMS si budou muset instalovat druhou aplikaci. Posílání SMS podporuje také Messenger od Facebooku nebo Signal, kdy má každý své nevýhody.

Upozornění, že Hangouts ukončí podporu SMS Upozornění, že Hangouts ukončí podporu SMS

Zajímavé je také to, že pokud máte předplacený Project Fi, nebo Google Voice, tak vám podpora SMS v Hangouts zůstane. Bohužel tyto dvě služby jsou dostupné pouze pro lidi z USA, takže pro většinu lidí se jedná o konec jedné éry.

Hangouts
Hangouts
Messages
Messages

Používali jste Hangouts k posílání SMS a MMS?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)