Aplikace Handtrip: Mějte výdaje za cestu pod palcem

Handtrip

Aplikací pro aktivní cestovatele je v Google Play celá řada. Od průvodců, tipů a triků až po hlídače letenek, jízdenek a sledovače výdajů. Právě pozornost věnovaná vašemu celkovému rozpočtu a výdajům patří k těm nejdůležitějším – zejména pak, pokud se nejedná o běžné výletování, ale služební cestu. Pokud patříte k těm šťastnějším a náplní vaší práce je časté cestování, vyzkoušejte aplikaci Handtrip – ulehčí vám spoustu práce se sledováním vašich výdajů a následným zpracováním.

Handtrip zachrání (nejen) cestovatele na služebkách

Aplikace je primárně určena pro sledování výdajů ke zpětnému proplácení pracovních cest. Všechny funkce jsou přizpůsobeny na míru cestovatelům, kteří potřebují jak uchovávat účtenky a ke všem datům se následně dostat v Excelu nebo CSV, tak pracovat ve více měnách a různé cesty od sebe spolehlivě odlišit.

Zadávání položek je velmi jednoduché – stačí vybrat kategorii, částku, měnu, případně přidat telefonem naskenovanou účtenku či jinou fotografii a vše doplnit případnou poznámkou. Sčítaná data se následně promítnou do grafu – vy tak máte přesný přehled o vašem utrácení a žádný výdaj k proplacení vám už neunikne. Bezplatný Handtrip je navíc zabalen v Material designu a nebude vás na cestách obtěžovat reklamou.

handtrip: travel expenses
handtrip: travel expenses

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)