Google v roce 2019 plánuje několik nových produktů: Levnější telefony, chytré reproduktory i hodinky

google pixel 4 koncept

Google Pixel 3 Lite je pravděpodobně nejhůře střeženým tajemstvím u Googlu. V Rusku se dal dlouhé měsíce před představením koupit. Ruští novináři následně telefon zrecenzovali, podobně jako se jím to povedlo s Google Pixel 3 XL. To bylo ale “pouze” s několika týdenním předstihem. Nyní jsme se dozvěděli, co všechno Google v roce 2019 chystá z pohledu hardwarových novinek. A u levných Pixel telefonů to nezůstane.

Google chystá na rok několik hardwarových novinek. A některé ještě na jaře

Kromě levnějšího Pixel telefonu, který by měl vyjít ve dvou variantách a cena by se měla pohybovat mezi částkou 500 až 650 dolarů. V přepočtu tak cca 12 až 15 tisíc Kč. To není zrovna málo, na druhou stranu, jak můžeme vidět i nyní u Pixel 3 telefonů, jejich cena jde rychle dolů a Google často připravuje různé akce a slevy.

The Cheaper Pixel 3 “Lite”

The Cheaper Pixel 3 "Lite"

Nové informace se ale týkají jiných produktů, které Google plánuje tento rok vydat. V první řadě se chystá nová generace chytrých reproduktorů Google Home a Google Home Mini. Opět se mluví i o chytrých hodinkách Pixel Watch, o kterých se spekulovalo v minulém roce na podzim. Tentokrát už bychom se jich měli dočkat. Do dokončení projektu se pravděpodobně zapojí i bývalí zaměstnanci společnosti Fossil, kterou Google před několika měsíci koupil.

Google Home

Dostane se i na řadu produktů Nest, kdy se podobně jako u chytrých reproduktorů obmění generace. Přesněji půjde o kamery. V říjnu 2019 uvidíme již tradičně Pixel 4 a Pixel 4 XL. Některé produkty bychom ale měli vidět ještě na jaře. A to přesněji na konferenci Google I/O v květnu tohoto roku.

Těšíte se na nové produkty, které Google v roce 2019 představí?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)