Přijde vám divné mluvit s Google Home Mini? Přetvořte jej na Bugdroida

google home mini bugdroida

Google Home Mini je rozhodně produkt, který nabízí určitý náhled do budoucnosti. Některým ale může připadat divné až bizarní, že mluví nahlas do prázdna. To byl jeden z důvodů designéra Yair Cohena, který vytvořil 3D model Bugdroida (maskota Androidu). Do něj pak jednoduše vložíte chytrý reproduktor a výsledkem je asistent, který má tělo. Případně může sloužit i jako zajímavý doplněk, pokud se vám nelíbí design Home Mini.

Díky 3D tisku jednoduše předěláte Home Mini na Bugdroida

Soubory pro 3D tiskárnu si můžete stáhnout na této stránce, případně i ZDE. Ty následně vytisknete a sestavíte dohromady. Na obou stránkách, kde se dá model stáhnout, najdete v popisu také tipy a triky na tisknutí a sestavení.

bugdroid google home mini

Jakmile model sestavíte, vložíte do něj chytrý reproduktor a lepidlem přilepíte oči a antény, tak je hotovo. Pokud vám nevyhovuje Bugdroid, tak můžete najít mnoho různých doplňků pro Home Mini, které jej například vymění za světlo, nebo schovají do krabiček různých tvarů. Většina je ale dostupná v zahraničí, kde se chytré reproduktory prodávají oficiálně, a je o ně mnohem větší zájem.

Google Home Mini

Google Home Mini

8.0
  • Rozměry 9,8 x 4,2 cm
  • Hmotnost 173 g
  • Konektivita Wi-Fi, Bluetooth
  • Baterie -
  • Představení na trh -
  • Ostatní Asistent Google

Pořídili byste si podobný model na Google Home Mini?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)