Menu

Přijde vám divné mluvit s Google Home Mini? Přetvořte jej na Bugdroida

Google Home Mini je rozhodně produkt, který nabízí určitý náhled do budoucnosti. Některým ale může připadat divné až bizarní, že mluví nahlas do prázdna. To byl jeden z důvodů designéra Yair Cohena, který vytvořil 3D model Bugdroida (maskota Androidu). Do něj pak jednoduše vložíte chytrý reproduktor a výsledkem je asistent, který má tělo. Případně může sloužit i jako zajímavý doplněk, pokud se vám nelíbí design Home Mini.

Díky 3D tisku jednoduše předěláte Home Mini na Bugdroida

Soubory pro 3D tiskárnu si můžete stáhnout na této stránce, případně i ZDE. Ty následně vytisknete a sestavíte dohromady. Na obou stránkách, kde se dá model stáhnout, najdete v popisu také tipy a triky na tisknutí a sestavení.

bugdroid google home mini

Jakmile model sestavíte, vložíte do něj chytrý reproduktor a lepidlem přilepíte oči a antény, tak je hotovo. Pokud vám nevyhovuje Bugdroid, tak můžete najít mnoho různých doplňků pro Home Mini, které jej například vymění za světlo, nebo schovají do krabiček různých tvarů. Většina je ale dostupná v zahraničí, kde se chytré reproduktory prodávají oficiálně, a je o ně mnohem větší zájem.

google home mini

Google Home Mini

8.0
  • Rozměry 9,8 x 4,2 cm
  • Hmotnost 173 g
  • Konektivita Wi-Fi, Bluetooth
  • Baterie -
  • Představení na trh -
  • Ostatní Asistent Google

Pořídili byste si podobný model na Google Home Mini?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Danekova

Danekova 0

13.3.2018 17:03

Dobrý den pěkně tu aplikaci udělali nemohu si aplikaci Na Lenovo a1000 stáhnout může tě tu aplikaci proty telefoni udělat kompatibilní verze mě se ukazuje že není kompatibilní budu rád aby aplikace sem mohl stáhnout

Aleq

0

13.3.2018 19:48

^^ :-D

RSS (komentáře k článku)