Google připravuje Pixel hodinky: Konečně konkurence pro Apple Watch?

google pixel hodinky wear os android wear

Google již dlouhé roky tvoří systém pro chytré hodinky Wear OS (dříve Android Wear). Prozatím ale chybí přímo nějaké hodinky, které spadají pod značku Google. To se ale zanedlouho má změnit, protože se mají připravovat chytré Pixel hodinky.

Pixel hodinky se mají představit již na podzim

Nedávno jsme se dočkali rebrandu systému Android Wear, mnozí spekulovali, že to neskončí jen tímto, ale že Google má větší plány. A tomu nasvědčují i informace, které prozradil Evan Blass. Ten je známý tím, že odhaluje nepředstavené modely telefonů, tabletů a chytrých zařízení.

lg watch sport wear os chytre hodinky LG Smart Watch Sport mají zatím nejblíže k Pixel hodinkám. A to i kvůli tomu, že na nich spolupracoval Google

Tvrdí, že má důvěryhodné zdroje, které mu prozradily, že se připravují Pixel hodinky. Ty se mají představit na podzim při příležitosti odhalení Pixel 3 telefonů. Na stejné akci by se měla ukázat také druhá generace sluchátek Pixel Buds.

Pokud se tyto informace potvrdí, tak bychom zde mohli mít konečně Wear OS hodinky, které by mohly konkurovat Apple Watch. Zároveň to dává smysl i v hardwarové strategii společnosti Google, kde by svůj produkt dostala do další kategorie. Poté už v podstatě zbývá jen odvětví herních konzolí, kolem kterých už údajně také Google “krouží”.

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Chtěli byste Google Pixel hodinky, nebo by se měl Wear OS nechat třetím stranám?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek