Google Street View nabízí nejkrásnější místa Argentiny

Google Street View

Google Street View již dávno nenabízí pohled pouze na ulice a náměstí velkoměst. Postupem času nám totiž tato aplikace díky spolupráci samotných vývojářů a početné uživatelské základny naservírovala takřka každý kout světa. K již dostupným destinacím se navíc čas od času přidá například možnost prohlížení interiérů těch nejslavnějších sportovních stánků nebo několik velice zajímavých míst v našich končinách.

Google Street View nás zavede do Argentiny

Google Street View

Nyní jsme se dočkali další aktualizace, která nás zavede na nejkrásnější místa Argentiny. Zde totiž budeme moci pomocí série fotografií obdivovat nespoutanou přírodu a dechberoucí vodopády v národním parku Iguazú. Díky technologii 360° fotografií si navíc můžeme vychutnat virtuální prohlídku celého parku za pomoci některých brýlí pro VR.

Google Street View

Druhou destinací, do které se obyčejný člověk žijící na našem území obvykle nepodívá každý den, je ledovec Perito Moreno. Na něj si nově můžeme vychutnat pohled alespoň virtuálně z paluby lodi. Také v tomto případě se jedná o 360° a náš zážitek z virtuální prohlídky tak můžeme rovněž umocnit díky VR headsetu. Jestliže rádi objevujete nejrůznější místa na planetě, ale času na opravdové cestování není vždy dostatek, Google Street View může být tou správnou volbou právě pro vás.

Jaká nejzajímavější místa jste již navštívili pomocí aplikace Street View?

Zdroj: googleblog.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)