Telefony Google Pixel dostávají listopadové bezpečnostní záplaty

google pixel 5 nová aktualizace

Google a jeho Pixely mají jednu velkou výhodu. Jako jedny z prvních telefonů totiž vždy dostávají nejnovější aktualizace a bezpečnostní záplaty (i když Samsung je v poslední době hned několikrát předběhl). Listopadové bezpečnostní záplaty dostávají modely Google Pixel 3 a novější ale jako první. Co nového přináší? To si povíme v tomto článku.

Google Pixel listopadové bezpečnostní záplaty

Mezi největší opravy patří chyba, která způsobovala mazání seznamu skladeb v aplikaci YouTube Music a stěžovalo si na ní několik stovek uživatelů. K dispozici jsou ale také další opravy jako je oprava chyby fotoaparátu, která způsobovala zapínaní displeje i po jeho uzamčení a nebo zmizení ovládacích prvků při sledování videa na celé obrazovce.

Google Pixel listopadové bezpečnostní záplaty

Po vydání dostává první aktualizaci také Google Pixel 5, který řeší problém s Android Auto či telefonními hovory. Nutno dodat, že jsme ale také problémy během testování nezaznamenali. Na něm a Pixelu 4a 5G došlo také k vylepšení automatického jasu. Aktualizace je k dispozici na Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5. Zkontrolujete ji tradičně v Nastavení > Aktualizace systému.

Jaký Pixel používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)