Google Pixel 6 Pro nestačil v testu výdrže baterie na iPhone ani Samsung. Čekali jste lepší výsledek?

pixel 6 pro výdrž baterie

Google Pixel 6 (Pro) se už začal před nějakou dobou rozesílat zákazníkům, což znamená že se v průběhu dalších dní můžeme těšit na různé testy a recenze. YouTube kanál PhoneBuff jej minule postavil proti iPhonu 13 Pro Max v testu rychlosti a nyní jsme se dočkali testu výdrže baterie. Přidal se k nim navíc také Samsung Galaxy S21 Ultra.

Google Pixel 6 Pro vs. iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 test výdrže baterie

iPhone 13 Pro Max dosáhl v tomto ohledu na velmi dobré výsledky a tak bude pro nový Pixel extrémně těžké v této disciplíně uspět. Na telefonu se dějí běžné úkony jako telefonování, přehrávání videa, brouzdání e-maily a přibližně v polovině testu měl iPhone 13 Pro Max 59 % baterie, Galaxy S21 Ultra měl 45 % a Pixel 6 Pro 41 %. Nakonec telefon od Googlu tento test prohrál a vypnul se v momentě, kdy měl jablečný mobil ještě 33 % baterie a vlajková loď od Samsungu 13 % kapacity.

Google Pixel 6 Pro vs. iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra Battery Test

Google Pixel 6 Pro vs. iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra Battery Test

I Marques Brownlee se ve své recenzi na adresu baterie vyjádřil a sdělil, že od ní čekal více. Je prý pouze průměrná. I vy se brzy na podobný test můžete těšit v našem podání, jelikož nám Pixel 6 konečně dorazil do redakce a tak jsme jej začali podrobně testovat.

Co na výsledek říkáte?

Zdroj: PhoneBuff YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)