Velký nedostatek skvělého Pixelu 4a je pryč. Přichází krásná nová barva

Pixel 4a nová barva

Pixel 4a je jeden z nejzajímavějších telefonů tohoto roku. Za super cenu dostanete vyvážený telefon, který fotí lépe než mnoho několikanásobně dražších telefonů. Bohužel to všechno jen v nenápadné nudné černé barvě. Jak se jmenuje nová barva pro Pixel 4a a kde ji získat?

Letošní Google Pixel 4a trpěl řadou zpoždění kvůli celosvětové pandemii a Google ho nakonec vydal je v černé barvě, přestože v plánu bylo více barev. Nyní Pixel 4a nečekaně přichází v krásné světle modré variantě, kterou Google v duchu svojí tradice nazval Barely Blue tedy „sotva modrá“. Tlačítko pro zapnutí a uspání je u modré varianty Pixelu 4a obarveno kontrastní oranžovou. Pixel 4a v modré barvě má být dostupný jen v limitované edici po omezenou dobu. Telefon je zatím dostupný jen na Google Store v USA. Začátkem roku 2021 má údajně modrý Pixel 4a Barely Blue přijít i na japonský trh. Budeme si tedy muset počkat, jestli se tato varianta dostane i do evropského Google Store. Pak by tu byla naděje zkusit objednat telefon podle našeho návodu, jak objednávat zboží z německého Google Store.

Pixel 4a je telefon kompaktní velikosti s rozumným poměrem cena-výkon a především úžasným foťákem. Jde tedy o vyvážené zařízení, které má výbornou šanci oslovit i naše krásnější polovičky. Existence pouze černá barvy v tomto ale Pixel 4a hodně znevýhodňovala.

Jak se vám líbí nová barva pro Pixel 4a?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)