TOPlist

Google letos nešetří překvapeními a ohlásil Made by Google už na srpen. Dočkáme se řady Pixel 9 letos dřív?

made by google pixel 9
  • Google začal rozesílat pozvánky na konferenci Made by Google
  • Ta se běžně odehrávala v říjnu, jde o významný posun data
  • Očekává se představení telefonů Pixel 9 a hodinek Pixel Watch 3

Google ohlásil na 13. srpna 2024 konferenci Made by Google, která se bude konat v Kalifornii v Mountain View v 10 hodin pacifického času. Očekává se představení novinek z řady Pixel 9 a také nových hodinek Pixel Watch 3.

Konference Made by Google se běžně koná v říjnu, letošní posunutí na srpen je víc než překvapující. Jde o snahu srovnat krok se Samsungem, který také posouvá oznámení na čím dál dřívější datum? Ať už je za tím cokoliv, na sociální síti X se množí příspěvky s pozvánkami na konferenci.

upoutávka na made by google

Kdy se konala konference Made by Google v posledních letech? Zobrazme si to přehledně v tabulce:

Rok Datum
2023 4. října
2022 6. října
2021 19. října
2020 30. září
2019 15. října

Vidíme, že se nejedná o nějaký průběžný posun jako u Samsungu, ale o hodně velký skok. Nezbývá než doufat, že to nebude na úkor kvality. Také je možné, že Google produkty sice předvede, ale do prodeje se dostanou až později. To už jsou ale jen spekulace a nezbývá, než počkat.

Co má být představeno

Letos se očekává mimořádná úroda novinek. Víceméně jasný je telefon Pixel 9, tentokrát se mluví o třech variantách. Dále očekáváme Pixel 9 Fold a v neposlední řadě nové hodinky Pixel Watch 3, poprvé ve dvou velikostech. 

Těšíte se na novinky z řady Pixel 9?

Zdroj: X

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)