Google upravil aplikaci Hodiny. Které novinky využijete?

Google Hodiny 7.3 novinky

Když společnost Google oficiálně představila telefony série Pixel 7, vyšla současně také aplikace Hodiny ve verzi 7.3. Ta přináší do jedné ze základních Android aplikací hned několik užitečných novinek. Změny se přitom týkají zejména budíku a časovače.

Clock
Clock

V případě budíku přibylo tlačítko “pauza”, které umožňuje vybrat konkrétní dny, kdy nemá telefon zvonit. Jde o pohodlnější a také spolehlivější způsob dočasného vypnutí budíku oproti stávajícímu stavu, kdy je potřeba jej někdy manuálně vypnout a hrozí, že jej uživatel zapomene opět zapnout.

U časovačů se pak změnilo jejich zobrazení ve chvíli, kdy jich běží několik současně. Nově není potřeba přecházet mezi celými obrazovkami, jelikož se odpočty zobrazují přehledněji v menší velikosti vedle sebe.

Trochu lepší pozice a odlišení se dočkalo rovněž tlačítko pro přidání další minuty k běžícímu časovači. A změnila se také obrazovka, která upozorňuje na ukončení odpočtu. Podkresluje ji barva a doplňují drobnější tlačítka.

K čemu všemu využíváte Google Hodiny?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)