TOPlist

Levné chytré hodiny Xiaomi kromě času určí teplotu a vlhkost. Propojíte je i s mobilem

chytre hodiny xiaomi

Xiaomi Mijia Smart Digital Clock jsou nové levné chytré hodiny. Na první pohled vypadají jako klasické digitální hodiny. Čínská společnost však připravila několik funkcích, které je odlišují. Pojďme si nový produkt představit.

Chytré hodiny Xiaomi měří teplotu i vlhkost v místnosti

Začneme cenu, v Číně se tento produkt prodává za 79 CNY, v přepočtu s DPH tak cca 330 Kč. To je poměrně dobrá cena. Základní funkcí je samozřejmě zobrazování času. Design je minimalistický, kdy na přední straně je velký a lehce čitelný e-ink displej. Na něm se zobrazuje čas, teplota a vlhkost. Díky magnetu se dají hodiny jednoduše přidělat například na lednici, magnetickou tabuli a v případě potřeby rychle sundat a přemístit.

Nechybí ani možnost propojení s chytrou domácností od Xiaomi, kdy se dá například nastavit automatické zapínání a vypínání klimatizace podle dat ze senzorů hodin. Po propojení s telefonem si můžete zobrazit vlhkost a teplotu v místnosti. A to včetně historie. Do prodeje jde tento produkt v Číně 9. dubna, později bude k dispozici ke koupi i v Evropě.

chytre hodiny xiaomi magnet

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jsou podle vás užitečné informace o teplotě a vlhkosti v místnosti?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)