Xiaomi uvedlo chytré stolní hodiny Mi Smart Clock. Podporují i Chromecast

Xiaomi hodiny Mi Smart Clock

Čínská společnost Xiaomi měla před několika hodinami globální prezentaci, při které ukázala hlavně nové telefony Redmi Note 9T a Redmi 9T. Kromě nich ovšem populární firma uvedla na světový trh také dva další chytré produkty – stolní hodiny a bezpečnostní kameru. My se nyní zaměříme na první jmenované zařízení, tedy Xiaomi hodiny Mi Smart Clock. Digitální zařízení, které se hodí nejen na noční stolek, disponuje 3.97’’ displejem. Ten je plnobarevný, dotykový a zprostředkovává velmi zajímavé funkce.

Na obrazovce se ukazuje nejen čas a datum, ale také informace o počasí. Nové Xiaomi hodiny Mi Smart Clock mohou posloužit i jako decentní fotorámeček. Velmi dobrou vychytávkou je podpora Google Asistenta a hlavně Chromecastu, díky čemuž je možné zařízení použít na přenos obrazu třeba i z bezpečnostních kamer. Co se týká buzení, hodiny umí postupně zesilovat zvuk a současně zvyšovat jas displeje. Uživatel by se díky tomu měl trochu příjemněji a přirozeněji probouzet. Cena Mi Smart Clock pro Evropu je 49,99 Eur, tedy cca 1300 Kč.

Na co byste využili takového pomocníka?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)