Google Duo umožní reagovat na videa pomocí emoji

google duo emoji reakce

Google Duo patří mezi nejzdařilejší nástroje pro videohovory. Mezi jeho přednosti bezpochyby patří kvalitní audio a video přenos i při pomalejším připojení k internetu. Tvůrci do aplikace neustále integrují nové, užitečné funkce, jako je například přisvětlení za horších světelných podmínek. Nyní se do funkcionality Google Duo přidávají emoji reakce na video zprávy.

Google Duo
Google Duo

Rychlá reakce na video zprávy

Aplikace mimo uskutečňování videohovorů umožňuje také zasílání krátkých video zpráv. Tyto zprávy fungují na principu příběhů z Instagramu. Jsou zasílány konkrétním uživatelům a po uplynutí čtyřiadvacetihodinovém limitu zmizí. Google Duo nyní k těmto zprávám umožňuje přidávat emoji reakce, podobně, jak je tomu u zmíněné sociální sítě. Aktuálně by mělo být v aplikaci dostupných osm různých emoji reakcí, jejichž nabídka se bude přizpůsobovat aktuálním událostem, jako jsou například vánoční svátky.

Jakmile je reakce odeslána, obdrží autor zprávy notifikaci. V případě skupinových chatů je pak průběh stejný jako u reakcí na Messengeru. Každý ze skupiny tak vidí všechny reakce. Novinka by se měla globálně rozšířit během následujících několika dnů. Ačkoli se nejedná o žádnou zásadní, nepostradatelnou funkci, dá se její představení pokládat za další krok k tomu, aby se aplikace Google Duo stala plnohodnotnou alternativou k FaceTime z iOS.

Využijete v Google Duo emoji reakce?

Zdroj: Android Central

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)