Google Duo umožní reagovat na videa pomocí emoji

google duo emoji reakce

Google Duo patří mezi nejzdařilejší nástroje pro videohovory. Mezi jeho přednosti bezpochyby patří kvalitní audio a video přenos i při pomalejším připojení k internetu. Tvůrci do aplikace neustále integrují nové, užitečné funkce, jako je například přisvětlení za horších světelných podmínek. Nyní se do funkcionality Google Duo přidávají emoji reakce na video zprávy.

Google Duo - High Quality Video Calls
Google Duo - High Quality Video Calls

Rychlá reakce na video zprávy

Aplikace mimo uskutečňování videohovorů umožňuje také zasílání krátkých video zpráv. Tyto zprávy fungují na principu příběhů z Instagramu. Jsou zasílány konkrétním uživatelům a po uplynutí čtyřiadvacetihodinovém limitu zmizí. Google Duo nyní k těmto zprávám umožňuje přidávat emoji reakce, podobně, jak je tomu u zmíněné sociální sítě. Aktuálně by mělo být v aplikaci dostupných osm různých emoji reakcí, jejichž nabídka se bude přizpůsobovat aktuálním událostem, jako jsou například vánoční svátky.

Jakmile je reakce odeslána, obdrží autor zprávy notifikaci. V případě skupinových chatů je pak průběh stejný jako u reakcí na Messengeru. Každý ze skupiny tak vidí všechny reakce. Novinka by se měla globálně rozšířit během následujících několika dnů. Ačkoli se nejedná o žádnou zásadní, nepostradatelnou funkci, dá se její představení pokládat za další krok k tomu, aby se aplikace Google Duo stala plnohodnotnou alternativou k FaceTime z iOS.

Využijete v Google Duo emoji reakce?

Zdroj: Android Central

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)