GoClever Chronos Eco – chytré hodinky s výdrží na baterii jeden měsíc

CHRONOS ECO_on hand

Modelů chytrých hodinek stále přibývá – velcí hráči (LG, Sony, Samsung či Motorola) již představili několik produktů. Svou troškou do mlýna chtějí přispět i méně známí výrobci, kteří se pak snaží zaujmout především nízkou cenou. Společnost GoClever na český trh přináší hodinky GoClever Chronos Eco, které se pyšní oproti konkurenci obrovskou výdrží (až jeden měsíc) a nízkou cenou. Může za to především úsporný monochromatický displej (Sharp Memory LCD), který je díky své technologii čitelný i na přímém slunci, navíc nabízí ochranu proti poškrábání a podsvícení. Jelikož není displej dotykový, hodinky GoClever Chronos Eco jsou ovládány skrze 4 tlačítka po stranách hodinek. Novinka je navíc voděvzdorná až do 5 ATM – můžete s nimi tedy i plavat, ale potápění by mohlo být pro hodinky nebezpečné. Díky akcelerometru se promění hodinky GoClever Chronos Eco i v krokoměr či měřič vašeho spánku.

goclever chronos eco

Díky propojení technologií Bluetooth 4.0 s chytrým mobilním telefonem se systémem Android 4.4 vás dokážou hodinky upozornit na příchozí hovory, SMS, e-maily a další upozornění. Díky 110mAh baterii a úspornému displeji vydrží GoClever Chronos Eco podle výrobce až měsíc na jedno nabití, průměrná doba používání se pak pohybuje okolo 3 týdnů. Ocenit můžeme také nízkou váhu 36 gramů. Za novinku od GoClever zaplatíte 1499 Kč.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)