TOPlist

Super sleva! Cena oblíbených Garmin Forerunner 255S Music se výrazně snížila

Garmin Forerunner 255S Music sleva
  • Garmin Forerunner 255S Music jsou doteď populární v Česku
  • Cílí především na běžce, kterým nabízí mnoho chytrých funkcí
  • CZC je má nyní ve slevě za skvělou cenu 7 299 Kč

Sportovní hodinky od Garminu jsou v Česku populární už jenom z toho důvodu, že výrobce nabízí pro každého něco. Z bohatého sortimentu sporttesterů si vyberou jak nároční outdooroví sportovci, tak i uživatelé, kteří chtějí spíš městské hodinky s chytrými funkcemi pro monitorování zdraví. Mezi velmi oblíbené modely se i dnes řadí poněkud starší Garmin Forerunner 255S Music, cílené především na běžce. Jejich cena nyní spadla na aktuální minimum – na CZC je pořídíte za 7 299 Kč.

Garmin Forerunner 255S Music na rozdíl od klasických Forerunner 255S disponují hudebním přehrávačem, takže si s nimi při sportování můžete přehrávat oblíbené písničky i bez toho, abyste ke sluchátkům měli připojený chytrý telefon. Dominantou hodinek je 1,1palcový displej chráněný sklem Corning Gorilla Glass.

Garmin Forerunner 255S

Hodinky Garmin Forerunner 255S Music vydrží až 12 dní při běžném používání, s permanentním sledováním polohy přes GPS se doba provozu krátí na pouhých 26 hodin. Samozřejmostí je schopnost monitorovat základní životní funkce (srdeční tep, stres, kvalita spánku), ale i zajímavější metriky, jako je třeba Body Battery, vyhodnocující míru zatížení a vypovídající o vaší připravenosti na další fyzickou aktivitu. Samozřejmě nechybí ani možnost bezkontaktního placení přes Garmin Pay.

Garmin | Řada Forerunner 255

Garmin | Řada Forerunner 255

Běžcům hodinky nabízí adaptivní tréninkové plány nebo nástroj Race Widget, jenž vás dokáže připravit na konkrétní závod dle jeho specifik. Mezi zajímavé funkce se dále řadí předpověď výsledků či navigace po trase s podporou Mapy.cz nebo dalších platforem.

Cena: 7 299 Kč

Jakou máte zkušenost s běžeckými hodinkami Garmin?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)