Menu

Hyperkin’s SmartBoy promění telefon v Game Boy

Ať už patříte ke generaci, která zažila slávu Game Boyů na vlastní kůži, nebo ne, možná oceníte jeden gadget. Tohle zařízení vytvoří z vašeho chytrého telefonu Game Boy a zakoupit ho budete moct za cenu lehce nad tisíc korun.

Game Boy moderních časů

Tento produkt v podstatě ani neměl existovat. Vzkříšen byl totiž pouze jako aprílový žert, o kterém si nikdo nemyslel, že se někdy stane skutečností. Zakoupit si ho půjde pod názvem Hyperkin’s SmartBoy a je to de facto přídavný gadget pro telefony s USB-C konektory.

game boy 2

Jestliže si budete chtít zahrát nějakou hru, můžete k tomu například využít Android emulátor nějaké z her. Další možnost je využít slot pro Game Boy catridge na zadní straně zařízení. Gadget nabízí klasické ovládací prvky konzole a zatím si ho můžete zakoupit jako předobjednávku za cenu $49.99, což je v přepočtu cca 1150 Kč, plus poštovné, které se bude lišit podle států.

Tento gadget bude k zakoupení přímo na stránkách společnosti Hyperkin, ale najdete ho za stejnou cenu i na Amazonu. Prodej Hyperkin’s SmartBoye bude spuštěn 21. srpna. Zařízení bylo navrženo na telefon Samsung Galaxy S8, nicméně můžete k němu připojit i Google Pixel, Honor 8, Xiaomi Mi 5 a spousty dalších telefonů, jediná podmínka je v podstatě displej o velikosti 5,2 až 6 palců a právě USB-C.

Pořídili byste si tento herní gadget?

Zdroj: techcrunch.com

 

Komentáře

CRYPT from CATACOMBZ

8.8.2017 13:31

Ta cena je vtip ne?

mkyral

9.8.2017 8:44

Ta cena mi přijde docela v pohodě. Ale stejně si to nekoupím – herní období už mám dávno za sebou :-D

RSS (komentáře k článku)