Walabot: vytvořte ze svého telefonu detektor

Walabot je gadget, který připojíte k telefonu, a ukáže vám, co se ve zdi skrývá.

Když jste doma někdy něco kutili a potřebovali jste vyvrtat pár děr do zdi, nepomysleli jste si někdy, že ve zdi před vaším vrtákem mohou být například elektrické kabely? Walabot DYI je gadget, který připojíte k telefonu, a ukáže vám, co se ve zdi skrývá.

Walabot DYI je detektor, který vám prozradí, co se skrývá ve zdi

Kabely s elektrikou jsou samozřejmě asi tou nejhorší variantou. Ve zdi, do které se chystáte vrtat, se mohou skrývat i další věci. Představte si například, že provrtáte trubku vedoucí do topení a do vašeho obýváku začne stříkat voda.

Stát se může opravdu cokoliv. Walabot DYI je gadget, který tento problém vyřeší. Do telefonu nainstalujete Google Play Walabot DYI aplikaci, senzor připojíte k telefonu, který slouží jako zobrazovač. Na obrazovce telefonu následně vidíte vše, co se ve zdi ukrývá za cizí předměty.

WalabotDIY-Avoid DIY Catastrophes

WalabotDIY-Avoid DIY Catastrophes

Výrobce slibuje, že gadget je schopen vidět až 10 cm do hloubky zdi. Zařízení je schopno rozpoznat nejenom kovové části, ale i plastové a dokonce, jak můžete vidět na videu, živé tvory. Gadget si můžete zakoupit přímo na stránkách výrobce nebo Amazonu v přepočtu za 2 600 Kč plus doprava.

Potřebovali jste někdy podobné zařízení?

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)